Menu

Siej zniszczenie w grze Bulletstorm: System skillshotów w edycji Full Clip Edition

Gra Bulletstorm posiada wiele cech odróżniających ją od pozostałych shooterów FPS. Najbardziej unikalną zaletą gry jest sama rozgrywka, w trakcie której gracze wykonują skillshoty w celu zbierania punktów. Za punkty gracze mogą kupować amunicję i ulepszenia ze zrzutów rozsianych po całym świecie gry.

Ciekawi Cię, czym są skillshoty? W skrócie, skillshoty i przyznawane za nie punkty są wyświetlane na ekranie, gdy gracz zabije przeciwnika w konkretny sposób. Niektóre z nich powiązane są z pewnym rodzajem broni, a inne wymagają wykorzystania elementów otoczenia na planecie Stygia. Wkrótce opiszemy wybrane skillshoty i sposoby ich wykonywania. Póki co, pamiętaj, że najważniejszą zasadą jest zabijanie przeciwników w najbardziej kreatywny sposób. Jednej rzeczy w grze Bulletstorm na pewno nie zabraknie — okoliczności do bycia kreatywnym. Wejdź do gry, wypróbuj każdy nowy element i dowiedz się jak działa!

Definicja skillshota brzmi bardzo prosto i zupełnie nie oddaje radości z ich odkrywania podczas przechodzenia przez kolejne etapy kampanii oraz poruszania się po mapach Echo. Każdego gracza na pewno zaskoczy wiele, niespotkanych wcześniej, skillshotów. To ogromna zaleta gry. Dzięki niej rozgrywka nie nudzi się, a gracze z ekscytacją odkrywają nowe skillshoty… to uzależniające! W trybie kooperacji dostępne są unikalne skillshoty, które można wykonać we współpracy z innymi graczami. Ten tryb pochłonie każdego fana gier kooperacyjnych i sprawi, że rywalizacja z innymi graczami (oraz przebijanie ich wyników) stanie się wyjątkowo satysfakcjonująca.

W trakcie gry w Bulletstorm: Full Clip Edition, rozwiniesz swoją biegłość w wykonywaniu skillshotów. Pograj chwilę i pokaż, że potrafisz wykonać wyjątkowo szalone kombinacje. Najtrudniejszym zadaniem będzie wybór ulubionego skillshota! Nie wierzysz? Spytaj zespół Gearbox Publishing. Wybór jest trudny, ale każdy gracz ostatecznie znajduje swojego ulubieńca!

„Bez dwóch zdań mój ulubiony skillshot to «Płoń» (zabija wielu przeciwników załadowanym strzałem broni Boneduster). Za tą prostą nazwą kryje się niezwykle niszczycielski atak. Załaduj broń Boneduster, wyceluj i popatrz, jak każdy przeciwnik w zasięgu Twoich oczu obraca się w popiół!” – Meredith Hershey, asystentka produkcji.

„Najprzyjemniejszy jest skillshot «Litości». Czy może być coś lepszego, niż postrzelenie przeciwnika oddającego mocz, obserwowanie, jak wije się na kolanach w agonii, i kopnięcie lub strzelenie mu w twarz? Ponadto jest to jeden z niewielu skillshotów dających od 5 do 8 sekund na zastanowienie się, w jaki sposób zakończysz kombinację.” – Sean Ahern, kreatywny marketing.

„Wybór nie jest prosty, ale uwielbiam zarówno «Człowieka-muchę» (wystrzelenie przeciwnika w rój elektrycznych much) i «Pokarm dla ryb» (kopnięcie przeciwnika do siedliska piranii). Te skillshoty dają do zrozumienia, jak niebezpiecznie jest na Stygii. Nawet przyroda chce Twojej zguby!” – Elisa Meléndez, kierownik ds. nowych mediów.

„Mój ulubiony skillshot to «Rewolwerowiec». Po pierwsze dlatego, że wykonuje się go z użyciem Screamera – mojej ulubionej broni w grze. Po drugie dlatego, że nic nie daje poczucia bycia kozacką maszyną zagłady, jak mordowanie wszystkich wewnątrz jednym strzałem. W trakcie rzezi wyświetla się nagroda — napis „Rewolwerowiec!” – Vincent Slaven, kierownik ds. PR.

„Według mnie najciekawszym skillshotem jest „Święto kiełbasy” (zabicie przeciwnika poprzez wysadzenie wózka z hot dogami). Jak można tego nie polubić? To przecież brzmi idealnie – odpalasz wózek i wszędzie latają kiełbaski! Pycha!” – Joe King, kierownik ds. społeczności.

Jeśli podobają Ci się zaprezentowane skillshoty, masz szczęście, gdyż jest to jedynie wierzchołek góry lodowej! Twórcy wprowadzili do gry ogrom skillshotów. Im dłużej grasz, tym więcej możesz wykonać! Przy tak zróżnicowanej broni, odmiennych przeciwnikach i różnych poziomach, nie jest to żadnym zaskoczeniem. Dostęp do wszystkich broni w trybie kampanii Przesada umożliwia szybkie przejście od skillshota „Breakdance” wykonywanego bronią Penetrator do skillshota „Rewolucja francuska” (DUŻO punktów), wykonywanego bronią Flailgun. Jeśli chcesz rywalizować ze znajomymi, wejdź do trybu Echo i opracuj najlepsze taktyki, dzięki którym zmaksymalizujesz wynik i zminimalizujesz czas potrzebny na przejście poziomu! Przygotuj się na udział w prawdziwej jatce. Już 7 kwietnia gra Bulletstorm: Full Clip Edition zostanie wydana na konsole Xbox One i PlayStation® 4 oraz komputery z systemem Windows. Pamiętaj, że skillshoty to jedynie część tej wybuchowej gry.

Bulletstorm, wzbogacone o nową zawartość — nowe mapy Echo, tryb kampanii Przesada, przepiękną wysoką rozdzielczość, nieskazitelnie czysty, odnowiony dźwięk i wiele, wiele więcej! Pamiętaj, aby śledzić grę Bulletstorm na Twitterze i Instagramie, a także polubić fanpage Bulletstorm na Facebooku, aby otrzymywać najświeższe informacje dotyczące gry Bulletstorm: Full Clip Edition!