Menu

NIECH SPADNIE GRAD KUL! NADCHODZI BULLETSTORM: FULL CLIP EDITION!

Walizki spakowane? Oby tak, bo już pora wyruszyć na Stygię! Studio People Can Fly i wydawca Gearbox Publishing z przyjemnością ogłaszają dzisiejszą premierę gry Bulletstorm: Full Clip Edition w wersji na komputery z systemem Windows oraz konsole PlayStation® 4 i Xbox One. Czy jesteś żółtodziobem, czy wyjadaczem, w uniwersum Bulletstorm czekają na Ciebie nowe wyzwania. To najbardziej rozbudowane wydanie Bulletstorm zawiera nie tylko oryginalną grę i całą zawartość dodatkową, ale także zupełnie nowe materiały. Nowe wydanie Bulletstorm brzmi i wygląda lepiej niż kiedykolwiek przedtem dzięki ulepszonym teksturom wysokiej rozdzielczości, modelom o większej ilości wielokątów, poprawionemu audio i płynniejszej grafice, a wszystko to w rozdzielczości do 4K w wersji na PC i PS4™ Pro.

Bulletstorm w 2017 r.

Bulletstorm: Full Clip Edition stworzył ten sam zespół, który zajmował się oryginalnym Bulletstorm – People Can Fly. People Can Fly ma siedzibę w Warszawie. Stworzyli uniwersum Bulletstorm w 2011 roku, a teraz są gotowi na wprowadzenie tej unikalnej strzelanki na komputery i konsole nowej generacji.

„Wszyscy w studiu People Can Fly jesteśmy zachwyceni, że możemy wydać Bulletstorm na sprzęt nowej generacji”, mówi Sebastian Wojciechowski, dyrektor People Can Fly. „Zespół dał z siebie wszystko, aby gracze otrzymali najlepsze możliwe wydanie Bulletstorm. Bulletstorm ma dla nas szczególne znaczenie. Cieszymy się, mogąc zaprosić do niego graczy z całego świata.”

Pasjonatów gier, którzy chcą wspierać przyszłość tej marki oraz studia, takie jak People Can Fly, ucieszy wiadomość, że warszawskie studio otrzyma 100% dochodu uzyskanego ze sprzedaży pierwszych 100 000 kopii gry nabytych przez graczy. Wydawca Gearbox Publishing weźmie udział dopiero w zyskach z dalszych sprzedaży. Co więcej, People Can Fly otrzyma też faktyczną większość wpływów ze sprzedaży tego wydania. Dla People Can Fly Bulletstorm: Full Clip Edition to sposób na zbadanie, w jakim kierunku można rozwijać dalej Bulletstorm na współczesnym rynku gier. Pozwoli to określić przyszłość marki i drugiej części gry.

Obudź burzę

Bulletstorm: Full Clip Edition – najlepsze, co ma do zaoferowania Bulletstorm! Do dyspozycji graczy oddajemy całą poprzednio wydaną zawartość, w tym dodatki Gun Sonata i Blood Symphony, a także nowe, dotąd niepublikowane materiały! Odpal ulubioną broń i urządź krwawą łaźnię! Po jednokrotnym ukończeniu kampanii możesz włączyć „Wymiatacz”, odmianę trybu Nowa Gra Plus, w której nową rozgrywkę zaczniesz ze wszystkimi broniami. Chcesz popisać się swoimi skillshotami? Swoje umiejętności możesz sprawdzić w punktowanym trybie map Echo. Otrzymasz też dostęp do wszystkich poprzednio wydanych map, w tym wydanych jako pliki do pobrania, jak również do nowych map Echo dostępnych wyłącznie w wydaniu Full Clip Edition!

No i nie zapomnijmy, że na Stygii wylądowała też pewna kultowa postać z gier FPS. Lubisz nonszalanckich bohaterów, śmieszne gadki i nieprzyzwoite słownictwo? Jeśli tak, to pokochasz Duke Nukem’s Bulletstorm Tour! Już za 5 $ możesz w ramach tego dodatku zastąpić oryginalnego bohatera Bulletstorm Graysona Hunta Duke’iem Nukemem i przejść całą kampanię postacią samego Króla.

Choć zawartość do pobrania Duke Nukem’s Bulletstorm Tour będzie dostępna w sprzedaży już od premiery, to nadal będziemy ją rozwijać. Po zakończeniu prac nad samą grą zespół postanowił skupić się nad rozwijaniem nowej zawartości i poprawić atrakcyjność gry, szczególnie w zakresie jakości synchronizacji dialogów.

Pokaż, na co Cię stać

Bulletstorm: Full Clip Edition to niezwykła przygoda! Cieszymy się, że możemy wprowadzić tę kultową pozycję do nowego świata gier. 130 skillshotów, wiele opcji rozgrywki i praktycznie nieograniczona ilość sposobów na unicestwianie wrogów w przezabawny sposób – Bulletstorm: Full Clip Edition po prostu nie ma sobie równych! Na co czekasz? Wpadnij na Stygię, przetestuj Wyjca, Wiertacza, Łamignata oraz inne bronie i udowodnij, że masz więcej wyobraźni i talentu niż ktokolwiek inny!